Black Blood RPG
Влез в акаунта си за да видиш останалите теми, а ако още нямаш такъв, направи си и се забавлявай. :]
Black Blood RPG
Влез в акаунта си за да видиш останалите теми, а ако още нямаш такъв, направи си и се забавлявай. :]
Black Blood RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Madness is Just another way to have FUN
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
! If You have Nice Pic's of thing's you like post them in the Gallery !
! Welcome all to Black-BlooD Forum have Fun and Play Fare !

 

 Имението на Мока

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 1:53 pm

-Това ми е новия дух, след като станах краля на шаманите. - отговори му Хао, като се запъти бавно към къщата.
-По-добре да влезем вътре, там ще имаме доста време за бърборене.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 1:55 pm

- Хъхх .. нещо голямо, седящо на нещо още по-голямо.. летящо на всичкото отгорв.. се появи над къщата ми, а аз го гледах с някъв дракон до себе си.. И извода е, че това голямото иска да се забавлява.. ии да ми се натресе в имението .. Баси кефа.. - измрърмори набързо Мока, макар че надали някой я слушаше. Тя ги погледна тъпо и каза
- Абе все тая ..
След което тръгна към входната врата на имението, влезе вътре и отиде в стаята си
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 2:24 pm

Асакура влезе в имението, като си ходеше съвсем спокойно, и се качи в стаята, където беше Мока. Той погледна момичето и я попита:
-Нещо за пиене имаш ли?
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 2:27 pm

Мока си беше легнала на леглото и четеше някаква книга. Просто го погледна и каза
- В хладилника трябва да има безалкохолни и бира. Другият алкохол е някъде из шкафовете
Върнете се в началото Go down
Кагура

Кагура


Брой мнения : 114
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 2:30 pm

Кагура потупа Мока по рамото и погледна към 2те момчета
-Е аз те оставям.
Кагора изчезна на някъде
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 2:40 pm

Хао отиде до кухнята и отвори хладилника, като си извади една безалкохолна бира. Той си отвори и отпи от питието, и после се върна при Мока:
-Какво четеш? - попита я той
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 2:43 pm

- "Кери" на Стивън Кинг. Така и не си бях дочела последните няколко страници - отговори момичето без да отделя погледа си от книгата
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 2:57 pm

-Края на книгата няма да е много приятен. - предупреди я Асакура, всякъш знаеше съдържанието от книгата.
-Все пак, няма да спойл-вам.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:00 pm

- Ее то аз съм гледала филма и знам края, но все пак друго нещо си е да се прочете и книгата - каза тя и леко се усмихна
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:02 pm

-Е аз не съм чел книгата, нито пък съм гледал филма. Но все пак знам за какво става на въпрос. - отговори Хао, колкото и неразбираеми да бяха неговите думи. После си отпи от пиенето.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:03 pm

Тя го погледна очудено, но все пак в погледа й се личеше любопитството й
- И как става тая работа. Искам и аз такаа..
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:08 pm

-Не можеш. Аз знам всичко, което може да бъде знаено. - отговори той.
-Например, мога сега да кажа всичко за тебе.


p.s. omniscience xD
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:09 pm

- Ама под 'всичко' имаш в предвид наистина всичко? Лолл .. това вече звучи интересно
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:15 pm

-Всичко, и самата истина. - отговори той, като седна на ръба на леглото и постави бирата на нощното шкафче, като погледна през процореца.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:19 pm

Мока леко се надигна и също застана в седнало положение. Остави книгата настрани, изгледа го съмнително и каза
- Добре тогава.. Кажи нещо за мен щом знаеш всичко..
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:24 pm

-Казваш се Мока и си на 17 години. Напуснала си семейството си, защото си искала да се справяш сама с живота. Също така си чистокръвен вампир. Прав ли съм? - попита я той, без дори да поглежда към нея.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:27 pm

-Лоол .. Ама ти наистина.. - Мока дори не си довърши изречението. Явно доста се беше очудила. Като се поосъзна малко попита:
- Ами .. Няма ли да кажеш нещо за себе си? Не е честно да знаеш всичко за мен, пък аз за теб да не знам нищо..
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:29 pm

-Ти какво? Да не би да ревнуваш? - обади се той, като се подсмихна самодоволно.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:35 pm

- Аз ли .. Че от какво .. - измрънка тя и погледна някъде настрани
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:47 pm

-Няма значение. - отговори момчето, като продължи да си гледа през прозореца.
-Между другото, казвам се Хао Асакура.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:50 pm

- Амии .. приятно ми е да се запознаем - каза момичето, като го погледна и се усмихна
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:56 pm

-И на мен. - отгвърн момчето също с усмивка. - Отдавна не съм имал такава приятна компания.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:58 pm

Мока се засмя и каза
- Не вярвах, че някой някога ще определи компанията на вампир като приятна
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 4:01 pm

-Особено аз, след като всеки втори, когото срещна, ме смята за лош човек.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 4:03 pm

- И защо те смятат за лош ? - започна отново да любопитства вампито
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Мока - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока - Page 9 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Мока
Върнете се в началото 
Страница 9 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Имението на Нихилиум

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Black Blood RPG :: RPG :: Домовете-
Идете на: