Black Blood RPG
Влез в акаунта си за да видиш останалите теми, а ако още нямаш такъв, направи си и се забавлявай. :]
Black Blood RPG
Влез в акаунта си за да видиш останалите теми, а ако още нямаш такъв, направи си и се забавлявай. :]
Black Blood RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Madness is Just another way to have FUN
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
! If You have Nice Pic's of thing's you like post them in the Gallery !
! Welcome all to Black-BlooD Forum have Fun and Play Fare !

 

 Имението на Мока

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 2:11 pm

. . .

Мока седеше на дивана и си беше пуснала някакъв филм по ТВ-то. Не че го гледаше, просто искаше нещо да убива тишината в стаята.. и изобщо в цялото имение..

Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 2:39 pm

Вратата на къщата падна, както си седеше, и се чу едно "ТУП!". После се появи Баланар, който влезе вътре, и се самопокани.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 2:42 pm

Първата мисъл на вампито беше 'Май доставиха вечерята..' Като забеляза самопоканилия се обаче май си смени мнението. Просто го погледна и каза
- Ъмм .. Здравей
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 2:49 pm

-Йо. - отговори той, като я гледаше безразлично. По едно време в дясната му ръка се оформи Войд, а Сталкъра го метна по момичето.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 2:54 pm

Вампито използва бързината си, за да го избегне и се появи зад новодошлия, като каза
- Мдаа .. И на мен ми е много приятно да се запознаем.. Ама поне като нахълтваш в чуждите домове бъдеи малко по-мил..
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 2:57 pm

Мока забеляза как след като се телепортира, Сталкъра беше изчезнал.
- В момента се държа мило. Иначе до сега да съм те убил. - чуваше се от всички страни на Момичето. Изглежда Баланар беше още наоколо.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:01 pm

- Дообре - отговори Мока и се огледа наоколо. Подпря се на стената и каза
- Ами.. хубаво тогава.. Да речем, че те приемам като обикновен гост. Таа искаш ли нещо?
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:04 pm

Найт Сталкъра се появи зад Мока и каза:
-Бау! - след което се замисли за миг -Не знам. Първоначално дойдох с идеята да убия някой. Между другото, казвам се Баланар.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:07 pm

Мока малко.. ее добре де не толкова малко .. се стресна и веднага се обърна. Щом го видя, въздъхна и каза тихо:
- Е че накъде повече да умирам
След това тонът й се повиши.. Така де стана нормален и тя допълни
- Приятно ми е, аз съм Мока
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:12 pm

-Значи си...мъртвец...или нещо от сорта? - предположи той, след което приклекна и започна да я оглежда, като от очите му излязоха сини пламъчета от тъмнина.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:17 pm

- Мъртвец ли .. Ами не точно. Ама не се и водя за много жива.. Абе сещаш се.. Вампирска му работа - отговори тя и се засмя - Впрочем защо ме оглеждаш така?
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:19 pm

-Свалям те с поглед. - отговори той, след което се засмя.
-Бъзик!
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:22 pm

- Е, с тея сини пламъчета можеше и да се получи нещо - пошегува се вампито
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:26 pm

Пламъчетата от очите на Баланар изчезнаха. Той й хвана десния крак, като го близна.
-Не съм канибал, но имаш вкус на пиле!
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:30 pm

Мока се дръпна назад, ама нали й беше хванал крака, тя залитна и се изръси на пода
- Ауч - измрънка тя - Аз имам вкус.. на пиле ?! Баси забавното ..
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:33 pm

-По-скоро на пиле със сос от кръв, но на мен пак ми хареса. - каза той, след което полази малко напред и се надвеси над момичето, като я попита:
-Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:36 pm

- Ее тва с кръвта вече звучи по-хубаво.. Ии да, добре съм - отговори момичетп
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:39 pm

-Всъщност, бих искал да опитам малко повече... - допълни той, след което леко не наведе към нея, и я целуна.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:41 pm

Мока се опита да го избута и измрънка
- Ейй.. чакай малко.. За къде си се разбързал.. Та ти току що се натресе у нас ..
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:46 pm

-Няма да успея да се нанеса, ако продължаваш да се съпротивляваш. - каза той.
-Оп, чакай да ти помогна да се изправиш. - и изведнъш той хвана Мока с двете си ръце, и я повдигна, докато тамън се изправявше
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:48 pm

- Ее ся.. Няма пък да се давам лесно - каза вампито и се засмя
Върнете се в началото Go down
Hao Asakura

Hao Asakura


Брой мнения : 62
Join date : 12.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 10:13 pm

Сталкъра остави момичето на земята и тръгна на някъде.
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 7:19 am

Мока реши да се поразходи някъде. Взе една банка с кръв в себе си и излезе
Върнете се в началото Go down
Мока

Мока


Брой мнения : 141
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 11:25 am

Вампито и дракона пристигнаха в имението. Мока влезе вътре, отиде в хола и веднага си седна на дивана, като отново си пусна ТВ-то
Върнете се в началото Go down
Кагура

Кагура


Брой мнения : 114
Join date : 13.04.2011

Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 11:29 am


Кагура седна на облегалката на дивана зад нея и се загледа в ТВ то
-Имаш хубава къща.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Мока Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Мока   Имението на Мока I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Мока
Върнете се в началото 
Страница 1 от 10Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Имението на Нихилиум

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Black Blood RPG :: RPG :: Домовете-
Идете на: